Nabídka

 • Nábytek
 • Vstupte do tolika světů, kolik jen chcete navštívit. Zažijte na vlastní kůži pocit hypermoderního prostoru ze světla, kovu a skla, atmosféru koloniálního interiéru jihovýchodní Asie, harmonickou dokonalost francouzského salonu či praktické pohodlí elegantního nábytku, vyzdvihujícího do popředí lidi a doplňky. Každému stylu odpovídá stejně dokonalý materiál, rezonující v absolutní vnitřní jednotě s oblastí, která je zemí jeho původu.

  Musíte si uvědomit, že nábytek je zvláštní host, kterého zvete do Vašeho domu na delší období. Nasloucháte jeho příběhům pozorně a s respektem, protože on dotváří prostor kolem Vás a vykresluje jeho jedinečný charakter. Precizně vypracované dubové skříně a palisandrové komody vytvářejí pocit vyvážené klasiky. Mahagonové stoly dodávají místu orientální nádech. Ratanová křesla vytvářejí dojem tepla středomořských krajin a masivní postele okouzlí svou surovou, ale pokojnou formou. Vaší fantazii se u nás meze nekladou. Dokonale, do nejmenších detailů zařízené předváděcí místnosti CasaMia vám umožňují hluboký vjem a nalezení stylu, ve kterém budete doma celým svým JÁ
  Vstupte do tolika světů, kolik jen chcete navštívit. Zažijte na vlastní kůži pocit hypermoderního prostoru ze světla, kovu a skla, atmosféru koloniálního interiéru jihovýchodní Asie, harmonickou dokonalost francouzského salonu či praktické pohodlí elegantního nábytku, vyzdvihujícího do popředí lidi a doplňky. Každému stylu odpovídá stejně dokonalý materiál, rezonující v absolutní vnitřní jednotě s oblastí, která je zemí jeho původu. Musíte si uvědomit, že nábytek je zvláštní host, kterého zvete do Vašeho domu na delší období. Nasloucháte jeho příběhům pozorně a s respektem, protože on dotváří prostor kolem Vás a vykresluje jeho jedinečný charakter. Precizně vypracované dubové skříně a palisandrové komody vytvářejí pocit vyvážené klasiky. Mahagonové stoly dodávají místu orientální nádech. Ratanová křesla vytvářejí dojem tepla středomořských krajin a masivní postele okouzlí svou surovou, ale pokojnou formou. Vaší fantazii se u nás meze nekladou. Dokonale, do nejmenších detailů zařízené předváděcí místnosti CasaMia vám umožňují hluboký vjem a nalezení stylu, ve kterém budete doma celým svým JÁ.
  Srdce domu vás vítá vlastní řečí při každém vašem návratu. Jeho zařízení vám poskytuje pohodlí a slouží plnou měrou funkcí i jednotlivých kusů nábytku. Jste to však vy, kdo plnou měrou určuje, jaká řeč to bude. Tak mohou znít prostorem příběhy tvarů v nádherně nesrozumitelných melodických nářečích Malajsie či Japonska, arabštině severu Afriky anebo ve strohém matematickém kódu futuristických designerů, přetínajících prostor nekompromisními liniemi.
  Zařízení ložnice je poslední obraz, kterým uzavíráme svůj den a první pohled, kterým se nám ráno otevírá celý svět. Nejintimnější část našeho domova vyjadřuje naše nitro. Nábytek, který si vybíráme do své ložnice se stává kulisou nabírání nových sil, scénou naší lásky a v noci provází naše sny. Tady jsme skutečně sami sebou. Zavřete oči, vnímejte pocity, nechejte se obklopit strážci vašeho spánku a v Casa Mia s určitostí najdete zhmotnění svých představ.
  Stolování představuje významné chvíle v průběhu dne a stejně tak i ve významných okamžicích našeho života. U stolu se setkáváme s rodinou a přáteli. Nad úsměvy a přívalem slov se vznášejí vůně stejně dokonalé a nápadité jako nábytek a doplňky z nejušlechtilejších materiálů z Casa Mia. Oblíbená jídla čekají na svou příležitost orámovanou originálními tvary výjimečných servisů. Porcelán a sklo všech stylů znějí v čistých tónech dotykem příborů moderních linií či vykládaných exotickými motivy a vracejí se do života následnou očistou.
  Vaším královstvím, které se stává součástí Vaší identity a osobnosti, je bezesporu také Vaše pracovna. Zde trávíte nezanedbatelnou část dne, a proto byste se zde měli cítit pokud možno maximálně soustředěni, ale zároveň příjemně naladěni. Zde dostává slovo kreativita a intelekt. Nechte se unášet na vlnách pohodlí a dobrého pocitu.
 • Doplňky
 • Koření, i když ho nepoužijeme více než jen špetku, přidá každému jídlu nezaměnitelnou chuť. Podobně jako skořice či kardamon obohatí chuť kávy, zároveň malé figurky, voňavé svíčky, nebo keramické vázy zdůrazňují styl komod, polic či stolů. Duše interiéru se skrývá v detailech, je známo, že drobné předměty v sobě ukrývají velké city. Život se skládá z drobných chvil stejně tak jako domov tvoří detaily. Doplňky jsou obrázky z filmu vzpomínek na naše cesty, plány, dětské sny, dávné události, přátele ... Drobnostmi doplňujeme příběh interiéru. Mají své kouzlo v jednotě i v odlišnosti. Zachytávají náš zrak, pohrávají si s naší představivostí a dovolují nám odtrhnout náš zrak jen proto, aby mohl spočinout na stejně krásné věci o kousek dále.
  Některé předměty jsou na to, abychom se jich dotýkali. Přitahují nás svou barvou, vzorem a strukturou povrchu. Stačí se podívat na vzory a povrch látek, abyste zachytili jejich rozmanitost a výjimečnost. Pokud se dotknete hedvábí, můžete se ocitnout v čínském obchůdku. Ponoření do barev, bohatství vzorů a látek nejvyšší kvality, si můžeme vybrat z nejkrásnějších tkanin světa a tapet. Zvolte si také sami, které zdůrazní Váš vlastní, individuální styl. Na saténové potahy a lněné ložní prádlo se díváme se sentimentem. Uchvacují nás ručně tkané vzorované závěsy a organzové záclony.
  Všechno, co vidíme je odrazem světla. Světlo je nejen zdrojem života, ale i jedním z nejdůležitějších tvůrců atmosféry. S lehkostí vytvoří pocit tepla, bezpečí a pokoje. Bez problémů prosvětlí každou tmu. Dokáže všechno krásné poodhalit, případně skrýt, co nechce být viditelné. Světlo visících krystalových lustrů ukáže celý prostor. Světlo štíhlých stojacích lamp zdůrazní vybrané místo. Nástěnná svítidla a noční lampy vytváří příjemně intimní atmosféru. Kované mosazné lampy různých tvarů a barevných odstínů se vyznačují klasickou elegancí, která je vhodná pro klasické, jako i moderní interiéry. Ohýbané formy a jednoduché tvary. Taktéž slouží jako ozdobné doplňky. Tohle všechno dokáží lampy. Podívejte se na naši bohatou kolekci elegantních a unikátních stínidel.
 • Služby aranžéra
 • Novinky na e-mail:
  Jméno :

  Váš e-mail:

   

  casamia collectio 2010 - prohlédnout

   

  casamia collection 1999-2011

  Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat na +420 773 547 471