Bytové dekorace

Casa Mia Collection

Vázy. U nás najdete tu pravou vázu, kterou doladíte každý interiér. Minimalistické skleněné, trendy kovové, keramické nebo vázy z přírodních materiálů v celé řadě tvarů a velikostí.

Svícny a lucerny. Rozmanitý výběr svícnů a luceren, které rozjasní každou domácnost. Kovové, skleněné, dřevěné, keramické nebo dřevěné provedení na čajové i klasické svíčky. 

Podnosy, mísy a tácy. Naše kolekce dekorativních a servírovacích podnosů je nejen stylová, ale také praktická. Vybírat můžete z různých barev, velikostí a materiálů, jako je kov, dřevo, sklo nebo keramika.

Zrcadla. Zrcadlo dokáže v interiéru divy. Ať už hledáte designový prvek nebo potřebujete opticky zvětšit místnost. Výrazné kovové rámy, přírodní ze dřeva, ratanu, mořské trávy nebo designové s kouřovým efektem.

Polštáře a plédy. Pečlivě vybraný polštář dokáže změnit atmosféru každé domácnosti. Elegantní jednobarevné, přírodní, dekorační. Vyberete si z množství barev, tvarů a provedení. 

Nástěnné dekorace. Zaplňte Vaše zdi originálními dekoracemi. Dřevěné vyřezávané panely, abstraktní obrazy, závěsné dekorace z přírodních materiálů upoutají pozornost a stanou se ozdobou interiéru.

Stolní dekorace. Nespočet možností, kterými ozvláštníte svůj domov. Sošky, dekorace na stojánku, dekorační dózy a boxy. Originální dekorace od přírodních až po glamour kousky.

Koše. Uspořádejte si své nezbytnosti s naší nabídkou košů. Využijte je na uložení plédů, hraček nebo jako zajímavý obal na květiny. Rozmanitá nabídka barev, matriálů i velikostí. 

Hodiny. Hodiny můžou být nepřehlédnutelným doplňkem každé místnosti. Pověste je na zeď, postavte na komodu, do knihovny nebo noční stolek. Různé velikosti, materiály, provedení, u nás si zaručeně vyberete. 

Svíčky. Vytvořte hřejivou atmosféru s naší kolekcí svíček. Kvalitní svíčky v celé řadě barev a velikostí.  

Fotorámy. Fotorámy s rodinnými fotkami Vám budou každý den připomínat krásné okamžiky a interiéru vdechnou osobitou atmosféru. Nabídneme vám různé designy i velikosti.

Zanechte nám Váš telefon a my Vás budeme obratem kontaktovat