Převlékněte Váš interiér do barev podzimu.

S příchodem sychravého počasí začínáme trávit více času doma, a proto je podzim ideální čas na zútulnění vašeho interiéru. Vneste do svého domova teplo a navoďte příjemnou atmosféru.

Osvětlení. Zkuste u vás doma najít místo pro lampu, vytvoří vám totiž příjemné a intimnější osvětlení. Stojací lampy můžete umístit vedle sedací soupravy nebo křesla a vytvořit tak útulný kout, třeba pro čas strávený u knížky a teplého čaje. Stolní lampa se skvěle hodí na komodu, polici, odkládací stolek nebo ji můžete umístit do knihovny. Není nutné vždy měnit lampičku celou, v našich prodejnách nabízíme také samostatná stínítka. Ty skvěle poslouží jako malá velká změna při ladění interiéru do podzimních barev.

Svíčky. K podzimu svíčky prostě patří. Pořiďte si svíčky a svícny různých velikostí a vytvořte si aranžmá na zajímavý tác nebo podnos. Ten můžete umístit na konferenční stolek, komodu nebo doladit Váš jídelní stůl.

Jídelní stůl. Dejte na stůl ubrus, běhoun nebo prostírání. Vše zkombinujte s látkovými ubrousky a doplňte podzimním aranžmá. Společně strávené chvíle u prostřeného stolu si bude užívat celá rodina a návštěvu zaručeně okouzlíte.

Polštáře a plédy. Nebojte se kombinovat materiály a barvy. Polštáře v podzimních barvách a hřejivé plédy Vám pomohou zútulnit nejen obývací prostor, ale také pracovnu nebo ložnici.

Podzimní aranžmá. Jednoduchá mísa s dýněmi, vřes, traviny, jeřabiny, šípky či podzimní věnec vytvoří z Vašeho domova jedinečné místo s podzimní tématikou.

 Ideální volbou jsou také stylová mosazná svítidla a doplňky. Dodají interiéru trochu lesku a luxusu.

Přejeme Vám příjemné podzimní dny, Lucie a Klára Casa Mia Collection