Nábytek v Casa Mia

Zdravíme všechny tvůrce atmosféry.

 

Přišlo nám spousta dotazů, ohledně našeho nabízeného sortimentu. Docela nás překvapilo že se málo ví že dovážíme nadčasový nábytek z Belgie a Holandska. To je to, proč vždy uvádíme, ať se zastavíte na náš showroom do SOHO v Brně.

My nejsem typický obchod jak jste zvyklí, od našich kolegů z branže . U nás v SOHO, máme vytvořené různé zátiší,  kde je prezentováno modelově, jak by naše produkty mohli vypadat u vás doma – navíc si vše můžete ihned zakoupit. A nesmíme opomenout, to nadstandartní posezení na našich Belgických sedacích soupravách v příjemných potazích o kterých už jsme si informace trošku napsali v předešlém článku.  Je to u nás taková designová výstava. Takže se i vzděláte ohledně trendu designu dnešní doby.

 

Nyní máme nově na prodejně kolekci STURDY Casa Mia

 

Oválný nadčasový jídelní stůl z mangového dřeva z masivu na černé tlusté hvězdové podnoži. Opravdu velmi dominantní kousek . K tomu komodu STURDY a doplňky . Objednali jsme pro Vás několik druhu židlí ke stolu , od každý barvy jednu , ať má výběr pro Vás smysl J

 

Na stole STURDY máme pro Vás nachystané naše katalogy s kolekcí nábytku , který si můžete vzít domů a vybírat si v poklidu . Na zadní straně katalogu je na nás kontakt, v případě dotazů jsme tu pro Vás.V co věříme a kam směřujeme

Víte, naše podnikaní v oboru designu, vzniklo z čisté radosti a nadšení z daného oboru. Naše přání je, aby spousta domácností mělo naše vybavení, abychom spolu tvořili atmosféru u Vás doma, abychom z toho měli všichni dobrý pocit.

Aby jste byli šťastní tak jako my když nám posíláte fotky, jak Vám například perfektně zapadla naše sedací souprava do interiéru, kterou jsme spolu na počátku vytvářeli na míru na naší prodejněJ

Je to úžasný pocit a my Vám děkujeme za důvěru v naše produkty.

Chystáme pro Vás super akce, lepší a krásnější showroom, atraktivní doplňky, nadčasové kousky nábytku a koberců a v neposlední řadě nové sedačky z PREMIUM kolekcí ROM .

 

Tak jo, to je pro dnešní den vše. My si jdeme dát pauzu na ROMANO sedačku – to je ta béžová po pravé straně, když k nám vejdete do prodejny. Má v sobě RELAX funkci tak si ulevíme zádům.

Nebojte, všechny funkce co naše sedací soupravy dokážou Vám představíme příště.

 

Kdo nechce čekat na článek , tak se zastavte do SOHA .

 

Casa Mia