Showroom Uherské hradiště

Naši prodejnu v Uherském Hradišti tvoříme s radostí a smyslem pro detail. 

Snažíme se, aby Vaše domovy byly útulné a harmonické. Proto pro Vás pečlivě vybíráme ty nejzajímavější dekorace a nábytek od světových značek. Nabídku neustále měníme a přizpůsobujeme nejen nejnovějším trendům, ale také Vašim přáním.

Bytové doplňky a osvětlení

Originální bytové doplňky a osvětlení, které se stanou ozdobou vašeho interiéru. Vyberete si z různých stylů sezónních i celoročních dekorací. Osvětlení v podobě stolních, stojacích nebo nástěnných lamp a závěsných lustrů Vám nabídneme v různých tvarech, barvách i velikostech. 

Doplňky na stůl i do kuchyně

Designové doplňky na stůl i do kuchyně, které dodají vašemu domovu jedinečnost. Sortiment zahrnuje jídelní servisy, sklenice, textil, produkty pro přípravu kávy, čaje nebo koktejlů. Vše pro Vaše pohodlné stolování na dokonale prostřeném stole. 

Nábytek

Nadčasový nábytek, který můžete jednoduše kombinovat a vytvořit si tak stylový interiér. Různé modely, materiály a odstíny. Najdete u nás nábytek do vašeho obývacího prostoru, jídelny, ložnice, předsíně i pracovny. 

Koupelnové doplňky a kosmetika

Kvalitní koupelnové doplňky a kosmetika vytvoří z Vaší koupelny stylový a funkční prostor pro relax a odpočinek. Kolekci doplňků jednoduše sladíte s naší nabídkou měkkých ručníků, osušek, předložek, prádelních a úložných košů. 

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz pro Vaše blízké v jakékoli hodnotě Vám vystavíme na naší prodejně, zašleme poštou nebo e-mailem. 
Showroom Uherské Hradiště

Nádražní 24, Uherské Hradiště

Otevírací doba:

Po-Pá: 9:00-17:00

So: 9:00-12:00

Tel.: +420 702 239 710

E-mail: uh@casamia.cz

Najdete u nás vše co se týká stolování, bytové doplňky, textil, koupelnové doplňky, kosmetiku a nábytek.

 

Zaregistrujte se a získejte výhody!

Získejte stálou slevu 10% na doplňky a 5% na nábytek. Navíc Vás budeme pravidelně informovat o novinkách v našem obchodě.  

Zákaznickou kartu si můžete následně vyzvednout v obchodě. 

Zanechte nám Váš telefon a my Vás budeme obratem kontaktovat