Osvětlení

Casa Mia Collection

Stojací lampy. Stojací lampa může být nejen designovým, ale také funkčním prvkem vašeho interiéru. Skvěle se bude vyjímat v obývacím prostoru, čtecím koutu, pracovně nebo ložnici. Provedení stojacích lamp je různorodé, proto se budou hodit do jakéhokoliv interiéru. Moderní kovové, skleněné nebo přírodní ratanové a dřevěné. Naše nabídka obsahuje kompletní stojací lampy, nebo podstavce ke kterým si jednoduše vyberete jakékoliv stínítko dle našeho barevného vzorníku.

Stolní lampičky. Žádný interiér není úplný bez stolní lampičky. Naše nabídka vám umožní najít to správné osvětlení pro každou místnost, ať už je váš styl bydlení moderní, klasický nebo odvážný. Atraktivní design, který oceníte během dne, vystřídá velmi příjemné světlo po setmění a vy jej budete využívat mnohem častěji než hlavní osvětlení. Na komodu, polici, noční a odkládací stolek, do knihovny nebo vedle televize, tam všude si stolní lampa najde svoje místo. Stejně jako u stojacích lamp vám nabídneme nespočet z možností materiálů, barev a tvarů.

Nástěnné osvětlení. Nástěnné lampy jsou u našich zákazníků stále oblíbenější. Snadno je zkombinujete s našimi stojacími nebo stolními lampami a rozsvítíte tak jakoukoliv zeď nebo kout. Jsou také ideální volbou do malých prostor nebo jako zajímavá alternativa nad noční stolky do vaší ložnice. Světlo na stěnu má především designové a stylové využití. U nás můžete vybírat z nejrůznějších variant od decentních modelů až po zajímavé designové kousky.

Závěsné světla. Lustr může být okouzlující, nepřehlédnutelný, zajímavý ale také decentní. Design je důležitý, protože se mnohdy stane dominantou celé místnosti. Vyberete si z nejrůznějších typů a velikostí. Zpravidla u nás najdete lustry z materiálů jako je kov, sklo, ratan, dřevo nebo látka, které jednoduše zkombinujete s naší nabídkou stolních, stojacích a nástěnných lamp.

Žárovky. Velmi oblíbenou variantou jsou také závěsné žárovky, které u nás najdete v různých tvarech, velikostech a dvou odstínech. Pro každou lampu máme LED žárovku, se kterou vytvoříte útulné osvětlení.

Stínítka. Stínítka z naší nabídky jsou vyráběna ručně v Holandsku více než 40let. Rozsáhlý sortiment zahrnuje nespočet modelů, barevných odstínů podle nejnovějších trendů, velikostí a tvarů. Máte tedy jistotu, že najdete to ideální pro vaše stojací a stolní lampy, nástěnné i závěsné osvětlení.

Zanechte nám Váš telefon a my Vás budeme obratem kontaktovat