Stolování

Casa Mia Collection

Servírování. Talíře, mísy a misky, hrnky, sklenice, karafy, příbory, zapékací mísy.
S naší nabídkou jídelních servisů si jednoduše vytvoříte svůj jedinečný styl. Kombinace matné kameniny a lesklé glazury v několika snadno kombinovatelných odstínech. Nádobí odolá myčce na nádobí, mikrovlnné troubě, mrazničce až -18°C a troubě do 220°C. Elegantní příbory v trendy černém a zlatém odstínu. Nabídku sklenic na vodu, červené a bílé víno, sekt, whiskey, rum nebo koktejly doplňují karafy a dekantéry.

Textil. Ubrusy, běhouny, ubrousky, prostírání.
Lněné ubrusy, běhouny a ubrousky jsou jako stvořeny pro stylové stolování. Přírodní materiál, u kterého oceníte především jeho prodyšnost a nadčasový design. Nabídku prostírání měníme podle aktuálních trendů. Vybírat můžete z přírodních materiálů jako je mořská tráva, kůže nebo len.

Doplňky. Podnosy, dózy na vařečky nebo příbory, french-pressy, shakery, dózy na led, brčka, míchátka, mlýnky na sůl a pepř, cukřenky, mléčenky.
Naši nabídku pro stolování doplňují designové podnosy a tácy z nejrůznějších materiálů, dřevěné a kameninové dózy na vařečky nebo příbory, mlýnky, solničky a pepřenky. Nezapomínáme také na doplňky pro přípravu čaje, kávy a koktejlů. Najdete u nás designové shakery, skleněné a bambusové brčka, french pressy pro jednoduchou přípravu lahodné kávy a spoustu dalšího.

Zanechte nám Váš telefon a my Vás budeme obratem kontaktovat